WordPress Eğitimi ve İstanbul İşletme Enstitüsü

Sharing is caring!

 

 

Web sitesi ve blog oluşturmak oldukça karmaşık yazılım bilgisi ve uzun uygulama çalışmaları gerektiriyor. Sadece isteyerek bu seviyeyi yakalayamayız. WordPress Eğitimi ve İstanbul İşletme Enstitüsü ile çok kolay.

İlk defa bilardo oyunu gördüğüm zaman,

  • “müthiş vektör bilgisi gerektiriyor” demiştim,
  • masada oynayan genç “vektör ne la?” diye sormuştu,
  • topçu askerlere hedef uzaklığının yarısında güllenin en yüksek seviyede olması gerektiği öğretilip uygulatılırmış.
yazılım örneği
bu bir yazılımın sadece bir anının görüntüsü

WordPress Eğitimi ile İstanbul İşletme Enstitüsü kullanıcıyı karmaşık eziyetli yazılım çalışmalarından kurtarıyor. Web sitesi ya da blok kurmak isteyenlere hazır tasarımları nasıl etkin kullanacağımız ve etkileşimli makaleler hazırlanacağı öğretiliyor.

Neden, WordPress Eğitimi ile İstanbul İşletme Enstitüsü?

WordPress Eğitimi ile İstanbul İşletme Enstitüsü kullanıcıyı karmaşık eziyetli yazılım çalışmaları olmadan web tasarımı yapmak isteyenlere, kendisi için web sitesi ya da blok kurmak isteyen kullanıcılara hazır tasarımları nasıl etkin kullanacağı ve etkileşimli makaleler hazırlamayı öğretiliyor.

Etkileşimli İçerik Şart mı?

Kimse görmeyecekse yazar çekmeceye koyarız. Web sitesi, blog internet kullanıcıları ile etkileşime geçince uzakları yakın etmek, etkileşime geçmek, satışlarımızı artırmak mümkün.

Yüksek etkileşim sağlamamız için arama motorlarının bizi tanıması uygun bulması gerekli. Deneme yanılma metodu ile öğrenmemiz için ömrümüz yetmez.  Bu deneyimi hiç sıkıntısız öğrenmemizi sağlayan WordPress Eğitimi ile İstanbul İşletme Enstitüsü bize hayat veriyor.

Gerek içerik Editörlüğü gerekse WordPress Eğitimi ileri aşama dersleri vermesini İstanbul İşletme Enstitüsü’nden bekliyor istiyoruz.

Füsun ÇAĞIRGAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir